€ 2200-2650/mc brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 16, 2021 03:11

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Hamburga na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2200 do 2650 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracodawca zapewnia stanowisku produkcyjne w fabryce kosmetyków pielęgnacyjnych i rzetelne szkolenie pracownicze w pierwszych dniach
  • do zadań należeć będzie pakowanie produktu gotowego, przeprowadzanie kontroli jakości, wykładanie pustych opakowań na linię, wykonywanie prostych prac przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • niemiecką umowę o pracę
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju wieloosobowym, 250 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym i 450 euro za komfortowy pokój dla par
  • szkolenia i gwarancja rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pkos/h5/04/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-w-fabryce-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 1166078801f2824f