€ 14,50/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej bez języka Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bochum
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 20, 2021 3:02 am
  • Wygasa: 4 dni, 22 godzin

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodowej od zaraz. Zatrudnienie w Bochum również dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest dla pracowników bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja: Bochum, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na profesjonalnej myjni świadczącej usługi mycia, sprzątania i autodetailingu
  • obsługiwanie sprzętów oraz profesjonalnej chemii zgodnie z ich przeznaczeniem
  • samodzielne wypełnianie zadań
  • mycie i sprzątanie auto zgodnie z wybranym przez klienta pakietem

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • sumienność, solidność, odpowiedzialność, uczciwość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz/lub posiadanie wiedzy odnośnie autodetailingu, preparatów oraz sposobów działań
  • umiejętność pracy pod presją
  • energiczność

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju osobistego a także zawodowego
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe
  • darmowe zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • świadczenia
  • pracę na pełny etat
  • wdrożenie w obowiązki
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Bochum 2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-na-myjni-samochodowej-bez-znajomosci-jezyka-bochum/

ID ogłoszenia: 3260f3fe99e6dc5