€ 10,84/h brutto + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 26, 2018 04:52

Od zaraz możliwa praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu solonych przekąsek. Ogłoszenie z Kolonii przeznaczone dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek

Termin: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, polegają na pakowaniu przekąsek solonych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych itp.
  • zadania zlecane będą na bieżąco zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • sumienność
  • puntalność
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zdolność do pracy w zespole
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • umowę na 3 miesiące
  • pracownicy którzy się sprawdzą mogą liczyć na dobre warunki przedłużenia
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • darmowy dostęp do internetu w miejscu zamieszkania
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o kontakt mailowy, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy pakowaniu słonych przekąsek, Kolonia 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-slonych-przekasek-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 8815a6a3ec5b9f9c

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla par bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Köln”

  1. Aniaaaaa na luty 1, 2018 @ 14:15

    Witam czy praca aktualna? +49 1573 7819044 milego dnia.

  2. MagdaMrozinskaPraca na luty 2, 2018 @ 15:15

    Witam, jestem zainteresowana. Prosze o kontaktakt na maila magda.praca@onet.eu