€ 1950-2350/mc brutto

Bez języka praca w Niemczech 2021 na magazynie z obuwiem dla par od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 12, 2021 3:47 am

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni obuwia. Zatrudnienie 2021 w Hamburgu dla par bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Wakaty: 10

Pensja: 1950 do 2350 euro brutto miesięcznie

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie obowiązków zgodnie z porządkiem prac narzuconym odgórnie
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem, pakowaniem i wysyłką towarów a po południu rozliczaniem zwrotów, pracami porządkowymi, rozładunkiem dostaw itp.

Wymagania:

  • energiczność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • wielozadaniowość
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • samodzielność
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • liczne szkolenia pracownicze podnoszące kwalifikacje i umiejętności
  • pomoc koordynatora Polaka
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne zarobki
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie na miejscu
  • niemiecką umowę podpisaną z pracodawcą – bez pośredników
  • gwarancja rozwoju

Aplikacja:
Szanowni kandydaci! Zapraszamy do aplikowania mailowo z załączeniem CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. mg/a4/03/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-obuwia-hamburg/

ID ogłoszenia: 4496048dcad3af4d