€ 1540-1750+dieta, mieszkanie

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na produkcji ciastek od zaraz w Geeste 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geeste
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2021 01:46

Od zaraz w fabryce z Geeste do podjęcia legalna praca w Niemczech na produkcji ciastek. Ogłoszenie 2021 bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem darmowym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji ciastek

Miejsce zatrudnienia: Geeste, Niemcy

Pensja: od 1540 do 1750 euro brutto miesięcznie plus dieta dzienna zw wysokości 10 euro netto dziennie

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie i przygotowywanie wyrobów do transportu
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości produktów

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • własny samochód na wyjazd + prawo jazdy kat. B
  • opcja podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • opcja pobierania zaliczek
  • odprowadzanie podatków w Niemczech
  • pomoc rezydenta
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • na miejscu zapewnione i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 500 456 300

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-w-niemczech-zjazd-na-swieta-darmowa-kwatera-CID4-IDKPPhC.html

ID ogłoszenia: 677612d530791b73