€ Do uzg.

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: Kwiecień 30, 2021 2:30 am
  • Wygasa: 10 dni, 6 godzin

Firma z Kolonii poszukuje pakowaczy do ciekawej pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie przy pakowaniu kosmetyków także bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce na produkcji przy pakowaniu kosmetyków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów, butelkowanie oraz wykonywanie prac na magazynie

Oczekiwania:

  • motywacja, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz i chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • mile widziane osoby z własnym autem

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej do podjęcia od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy oraz premie
  • udział w systemie poleceń pracowniczych
  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane terminowo
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowacz-kolonia

źródło: www.infopraca.pl/praca/bonus-eur-na-wyjazd-praca-idealna-dla-kobiet-produkcja-kosmetykow-stawka-w-eur-eur-eur/niemcy-kolonia/17249886

ID ogłoszenia: 75960875709c4d20