€ 11,50-14/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka na produkcji napojów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 22, 2020 01:23

Fabryka z Drezna zatrudni od zaraz chętnych na produkcję napojów izotonicznych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Wakaty: 5

Termin:od zaraz

Pensja: od 11,50 do 14 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Drezno, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce z Drezna na produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie, magazynowanie itp.
  • zadania przydzielane są zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • pełna punktualność, solidność, odpowiedzialność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • odzież roboczą
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie za miejsce w pokoju jednoosobowym lub 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju 2-3 osobowym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • arbeiteinstellen@fastem.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów energetycznych, Drezno 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-produkcja-napojow-drezno-2020/

ID ogłoszenia: 1905e50461a027ff

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka na produkcji napojów od zaraz Drezno”

  1. Witam.Jesteśmy zainteresowani +48 667 304 312

  2. MatiMati na luty 27, 2020 @ 18:15

    Witam proszę o kontakt telefoniczny 508699835