€ 9,79/h

Niemcy praca 2019 przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka od zaraz Hainburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hainburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 13, 2019 4:25 am

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz w Hainburgu do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej w fabryce cukierniczej.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika produkcji-czekoladki. Firma zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych, pianek, pralin.

Rozpoczęcie projektu 19.08
Zakończenie projektu 13.12
Miejscowość: 63512 Hainburg, Niemcy

Oferujemy:
-bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
-możliwość długotrwałej współpracy
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji
-opiekę polskiego koordynatora

Obowiązki:
-prace pomocnicze na produkcji:pakowanie czekoladek
-układanie pudełek
-sprzątanie miejsca pracy

Osoby zainteresowane proszone są o napisanie wiadomości na adres:

aleksander.kopanczyk@polskihr.eu (z dopiskiem “czekoladki” bądź wiadomość + 48 504 293 615 )

źródło oferty:
praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-produkcji-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hainburg/

ID ogłoszenia: 7955d51e39ada2c9