€ 16,00-17,50/h

Bez języka dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu samolotów od zaraz na lotnisku, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 10, 2023 01:24

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech przy sprzątaniu oraz dezynfekcji samolotów. Zatrudnienie od zaraz na lotnisku we Frankfurcie nad Menem z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie niedaleko miejsca wykonywanej pracy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka samolotów

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: od 16,00 do 17,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Rozpoczęcie zatrudnienia: od marca 2023

Opis stanowiska pracy:

Pracownik będzie zajmować się fizycznym sprzątaniem samolotów pasażerskich na lotnisku we Frankfurcie nad Menem. Jego obowiązki będą obejmować odkurzanie, wymiatanie, wycieranie, pranie tapicerki, sprzątanie toalet, wycieranie luków bagażowych itp.

Oczekiwania:

Kandydat powinien być gotowy do podjęcia pracy od zaraz, mieć wysoką sprawność fizyczną i skrupulatnie wykonywać powierzone mu obowiązki. Wymagana jest też dyspozycyjność godzinowa, staranność i zaangażowanie oraz elastyczność. Niezbędne będzie także aktualne zaświadczenie o niekaralności (do wglądu).

Zapewniamy:

Kandydatowi zapewniamy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na okres 12 tygodni, z możliwością przedłużenia na stałe. Będzie miał opiekę polskojęzycznego koordynatora i możliwość podjęcia stałej współpracy. Oferujemy też bezpłatne zorganizowane zamieszkanie niedaleko lotniska oraz środki i wszelkie sprzęty do sprzątania, które będą dostępne na miejscu.

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca lutego 2023 włącznie. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-samolotow-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-lotnisku-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 351640a1c9b26aad