€ 9,27/h brutto

Niemcy praca ogłoszenie bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy 2018 Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 7, 2018 04:53

Firma dystrybucyjna z rejonu Lipska poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Ogłoszenie 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy oraz innych art. spożywczych.

Stanowisko: Pakowacz żywności

Lokalizacja: Lipsk i Gotha, Niemcy

Pensja: 9,27 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy pakowaniu słodyczy oraz innych artykułów spożywczych

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie odpłatnie plus przejazdy do pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe
  • premie dwa razy w roku na święta i urlop
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zarobki na poziomie 9,27 euro brutto na godzinę
  • za pracę zmianową +25%

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o zgłaszanie się telefonicznie, pod numerami:
+48 757718458 lub +48 508 530 100

Dzwonić można w godzinach od 9 do 16

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-leipzig,oferta,6279132

ID ogłoszenia: 5355b91afed52a72