€ atrakcyjne zarobki

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji foteli samochodowych Bawaria 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 9, 2018 03:19

Fabryka z Bawarii poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech przy montażu foteli samochodowych. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji foteli samochodowych

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań związanych z produkcją foteli samochodowych w fabryce z Bawarii
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż części oraz pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • przynajmniej podstawowa zdolność do szlifowania
  • motywacja do osiągania wysokich wyników oraz do podjęcia pracy za granicą
  • dostępność od zaraz
  • preferujemy zgłoszenia od kobiet
  • mile widziane zgłoszenia od grup również z własnym samochodem
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • zakwaterowanie
  • zatrudnienie tymczasowe
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów dla osób poruszających się własnym autem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Pracownik może zarejestrować swoją kandydaturę bezpośrednio na stronie agencji:

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/produkcja-foteli-samochodowych-praca-od-zaraz/niemcy/14349012

ID ogłoszenia: 2185bbbda1361bf0