€ 2200-2450 brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par przy pakowaniu przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 19, 2020 4:22 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Berlina przy pakowaniu przekąsek solonych. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatne.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 2200 do 2450 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie solonych przekąsek do pudełek zbiorczych

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • energiczność, zwinność
  • zdolności manualne
  • gotowość do przejścia badania płatnego ok. 25 euro – w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 300 euro miesięcznie za pokój 2 osobowy, w pełni umeblowany, idealny dla par

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV oraz LM, na adres dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-par-pakowanie-przekasek-od-zaraz-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 4935eebdcfb4fc36