€ 15-16,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu samolotów i dezynfekcji Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 tygodni
  • Opublikowany: marzec 11, 2022 03:30

Niemcy praca dla osób bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Oferujemy zatrudnienie na lotnisku we Frankfurcie nad Menem od zaraz dla sprzątaczek i sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka samolotów

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: 15-16,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Umowa: na okres 12 tygodni z możliwością przedłużenia

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu wnętrz samolotów
  • obowiązkiem będzie wycieranie powierzchni, dezynfekowanie, wynoszenie odpadów, odkurzanie

Wymagania:

  • energiczność, solidność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne przestrzeganie zasad BHP
  • umiejętność pracy pod presją
  • brak uzależnień
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak alergii czy uczuleń ( raca z detergentami i chemią do sprzątania)
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej, podpisanej na 12 tygodni
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • dla najlepszych możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • darmowe miejsce zamieszkania
  • dodatki w postaci np. dofinansowania kursów językowych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania mailowo, na poniższy adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-samolotow-bez-jezyka-lotnisko-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 6316228a1307a120