€ Do uzg.

Bez języka od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory malin, borówek, porzeczek w Erden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erden
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 10, 2021 02:09

Na plantacji w Erden od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2021 bez znajomości języka przy zbiorach owoców borówek, malin, porzeczek. Zakwaterowanie zapewnione w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach owoców

Miasto: Erden, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia, obowiązują stawki akordowe, około 7-15 tysięcy miesięcznie brutto PLN

Opis stanowiska pracy:

  • oferta skierowana do kobiet przy zbiorach owoców miękkich – malin, porzeczek oraz borówek

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • pracowitość
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie i stawki akordowe
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w domach – nie w kontenerach czy barakach!
  • zatrudnienie w oparciu o sezonowe umowy bezpośrednio z gospodarzem
  • zatrudnienie dla pań

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48513768908

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-przy-zbiorach-borowka-malina-porzeczka-normalne-warunki-CID4-IDKlYS8.html

ID ogłoszenia: 428613a941920be7