€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie bakalii bez języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 9, 2017 07:39

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Ogłoszenie z Hannoveru przy pakowaniu bakalii – orzechów, owoców suszonych i kandyzowanych.

Stanowisko: Pakowacz bakalii
Lokalizacja: Hannover, Niemcy
Start: od zaraz
Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracownik będzie przydzielony do pracy polegającej na pakowaniu bakalii – orzechów, owoców suszonych oraz kandyzowanych
  • obowiązkiem będzie zatem sporządzanie i pakowanie różnych mieszkanek zgodnie z wyznaczonymi proporcjami, kontrolowanie wagi oraz jakości produktów, sprawowanie nadzoru nad procesami produkcyjnymi
  • niektóre osoby przejdą dodatkowe szkolenia i będą zajmować się obsługą maszyn pakujących i mieszających

Wymagania:

  • chęć do poszerzania swojej wiedzy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy spożywczej
  • skrupulatność
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym za 250 euro miesięcznie w jednoosobowym pokoju lub 200 euro w pokoju 2 osobowym
  • bardzo dobre zarobki
  • terminowość w wypłacaniu pensji
  • gruntowne wdrożenie w zadania i wsparcie koordynatora
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • bogate zaplecze socjalne

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowaniebakalii/01/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.
Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 49158730d477ab68

7 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie bakalii bez języka Hannover”

  1. Wraz z siostrą jesteśmy zainteresowane ofertą pracy, możemy podjąć ją od zaraz.
    Proszę o kontakt – 01634226199

  2. sebastian.wrona na styczeń 11, 2017 @ 16:01

    Dzień dobry,
    jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy od zaraz. Na stałe mieszkam w Hannover i posiadam własne auto.
    Bardzo proszę o kontakt: 00491776243985
    Z poważaniem
    Sebastian Wrona

  3. Kasia i Kamil na styczeń 12, 2017 @ 02:20

    Witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani 512545698Pozdrawiam

  4. Witam, jestem z siostrą zainteresowana pracą przy pakowaniu bakalii . Posiadamy doświadczenie w pracy na stanowisku osoby panującej produkty. Proszę o kontakt +31683393003

  5. paulucha1998 na styczeń 15, 2017 @ 19:07

    Jest mozliwosc wyjazdu w parach ?

  6. Kinga Gurgul na styczeń 15, 2017 @ 20:17

    Witam,

    jestem bardzo zainteresowana tym ogłoszeniem kinga.gurgul@gmail.com bardzo prosze o kontakt w sprawie tej pracy

  7. Witam. Jestem zainteresowany z dziewczyną proszę o kontakt 697315299