€ ok 950 euro netto miesięcznie

Niemcy praca sezonowa przy opiece nad starszym panem bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Opublikowany: październik 13, 2014 13:53

Zatrudnimy Polaków do sezonowej pracy w Niemczech na stanowisku opiekunów osób starszych. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Opiekunka osoby starszej

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: ok 950 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • Osoba wyjedzie do domu rodziny niemieckiej i tam będzie miała za zadanie opiekować się starszym panem.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie prac pielęgacyjno – opiekuńczych – przebieranie, mycie karmienie, podawanie leków.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od listopada na minimum 3 miesiące
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane wykształcenie pielęgniarskie (lub pokrewne)
  • duże pokłady cierpliwości, empatia
  • powołanie do pracy
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3-4 miesiące
  • zapewniony oddzielny pokój oraz wyżywienie w domy u niemieckiej rodziny
  • rodzinną atmosferę
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • 950 euro netto miesięcznie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: opn/10/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 162543bac030a2c9

2 komentarze na “Niemcy praca sezonowa przy opiece nad starszym panem bez języka Stuttgart”

  1. WITAM,CHĘTNIE BYM PODJĄ SIĘ TEJ PRACY NAD OPIEKĄ STARSZEJ OSOBY DOŚWIADCZENIE MAM BO OPIEKOWAŁEM SIĘ STARSZYMI LUDZMI I DZIEĆMI NIE PEŁNO SPRAWNYMI WIĘC DOŚWIADCZENIE MAM JESTEM SPOKOJNYM NIE PALĄCYM NIE PIJĄCYM CZŁOWIEKIEM JESTEM POGODNYM UŚMIECHNIĘTYM 37 LATKIEM MAM PODEJŚCIE DO STARSZYCH I CHORYCH LUDZI

  2. opieka bez języka niemieckiego na listopad 5, 2014 @ 17:06

    chetnie podejme prace przy opiece nad osoba starsza mam doswiadczenie poniewaz jestem z 30 letnim stazem jako pielegniarka lubie zajmowac sie ludzimi..