€ 14-16/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Stuttgart 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 7, 2021 03:40

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka niemieckiego na stanowisku sprzątaczki lub sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • praca przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych
  • zlecenia raczej regularne, zdarzają się jednorazowe – przed imprezami lub po
  • możliwe dodatkowo płatne prace przy myciu okien, prasowaniu, sprzątaniu piwnic czy garaży

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodyscyplina, pracowitość, energiczność
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • pełny etat
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na okres próbny z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 961606ca1993b022