€ 9 euro/h

Niemcy praca dla Polaków na magazynie zbieranie zamówień bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2014 14:12

Hurtownia odzieży z Berlina poszukuje pracowników magazynu. Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: 9 euro/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w hurtowni odzieżowej.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień z półek oraz pakowanie towaru i przygotowanie do wydania lub wysyłki.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny również za kontrolę dostaw i układanie towarów w odpowiednich miejscach na magazynie.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża motywacja
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • atutem będzie posiadanie licencji na wózki widłowe
  • kondycja fizyczna
  • zaradność, zwinność
  • obowiązkowość, odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość języka na każdym poziomie
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz u niemieckiego pracodawcy
  • umowa na pół roku, najlepszym pracownikom zostanie zaproponowana umowa na czas nieokreślony
  • możliwość udziału w kursie języka niemieckiego
  • liczne szkolenia
  • zapewnione płatne zamieszkanie (200 euro miesięcznie)
  • Nie pobieramy żadnych opłat za udział w rekrutacji

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pm/03/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 904540d8726beddb

2 komentarze na “Niemcy praca dla Polaków na magazynie zbieranie zamówień bez języka Berlin”

  1. ref.:pm/03/11/14
    Witam! Jestem zainteresowany razem z dziewczyna Panstwa oferta. Pracowalismy juz na podobnym stanowisku w magazynie Netto przy komisjonowaniu towarow z systemem sluchawkowym oraz systemem komputerowym. Mamy doswiadczenie w obsludze wozka widlowego elektrycznego. Prosze o kontakt jesli Panstwa oferta jest nadal aktualna. Tel: 609475260 lub 665382719 . Email:tomekk44@vp.pl lub monis16451@wp.pl

  2. witam jestem b.zainteresowany waszą oferta pracy w magazynie jestem pracowitym sumiennym 41-latkiem mam rodzinę interesuje mnie ta praca na dłuższy okres czasu prawo jazdy kat B niemiecki komunikatywny tel 609 525 363