€ 1750/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie bakalii bez języka 2018 Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 4, 2018 22:38

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy pakowaniu bakalii. Zatrudnienie 2018 od września w zakładzie z Drezna dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz bakalii

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1750 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i pakowanie mieszanek bakalii
  • pracownik po szkoleniu będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie
  • wszelkie zadania wykonywane są w zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • sumienność
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • sumienne szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • zatrudnienie do końca bieżącego roku

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Bakalie-Drezno 09/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7165b8eb0ee01539