€ 11,84/h brutto + dodatki

Ogłoszenie praca w Niemczech od zaraz produkcja kanapek bez języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 8, 2018 4:44 am

Od zaraz zatrudnimy bez znajomości języka w fabryce z Hanoweru. Propozycja pracy w Niemczech na produkcji kanapek i wrapów dla potrzeb kateringu lotniczego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,84 euro na godzinę brutto + dodatki za pracę zmianową

Termin: od zaraz

Zadania:

  • zatrudnienie która dostarcza jedzenie gotowe (już tylko do podgrzania) na potrzeby linii lotniczych
  • osoba zatrudniona będzie brała udział w procesie przygotowywania pożywienia – mycie, kojenie składników, przygotowywanie dań, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • książeczka z sanepidu do pracy z żywnością
  • sumienność
  • punktualność
  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę – koszt ok 180 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pomoc koordynatora Polaka
  • premię wakacyjną i świąteczną
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze z obsługi maszyn, regulaminu, zasad BHP
  • odzież roboczą, środki ochronne
  • pracę po 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

produkcja-kanapek-wrapów/05/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3355af0b28a271d6