€ 2500/mc brutto

Praca Niemcy 2021 od zaraz bez znajomości języka na produkcji jogurtów, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 26, 2021 3:04 am

Oferujemy zatrudnienie w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce ze Stuttgartu przy produkcji jogurtów. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione jest na miejscu w hotelu robotniczym.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 2500 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na produkcji jogurtów, pierwsze dni to kompleksowe szkolenie pracownicze – zarówno z BHP jak i stanowiskowe
  • zadania polegać będą na pilnowaniu ciągłości produkcji dostarczaniu surowców, przeprowadzaniu kontroli jakości, obsłudze urządzeń produkcyjnych, pakowaniu

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • motywacja i zaangażowanie
  • sumienność, solidność
  • samodyscyplina
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę – początkowo na okres próbny z opcją przedłużenia
  • odzież roboczą
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • całkowicie bezpieczne środowisko pracy, dobrze przygotowany zakład pracy
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 543600f1223c80ee