€ 2650 brutto +premie

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji zabawek fabryka w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: listopad 7, 2023 02:44

Fabryka zabawek z Düsseldorf od zaraz poszukuje osoby chętne do pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie możliwe dla par i bez znajomości języka przy montażu komponentów z tworzyw sztucznych. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu i będzie ono odpłatne.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Start: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Umowa: na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia

Pensja: od 2650 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy kandydata, który dołączy do naszego zespołu odpowiedzialnego za produkcję i kontrolę jakości zabawek wykonanych z materiałów syntetycznych. Twój obszar odpowiedzialności obejmuje montaż elementów zabawek oraz dokładną ocenę jakości produktów, wykazując precyzyjne podejście i wykorzystując różnorodne narzędzia, takie jak klucze, śrubokręty i pilniki. Twoje zadania obejmują szczegółową kontrolę wymiarów, masy, wykończenia oraz wykrywanie potencjalnych defektów. Po zakończeniu procesu produkcji, Twój wkład będzie również kluczowy przy pakowaniu zabawek, etykietowaniu ich oraz układaniu na paletach. Po odpowiednim przeszkoleniu, będziesz miał również okazję do obsługi różnych maszyn na linii produkcyjnej, w tym wtryskarek, urządzeń do pakowania oraz kontroli jakości. Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć wysokiej jakości zabawki!

Wymagania:

Poszukujemy idealnego kandydata gotowego do natychmiastowego rozpoczęcia pracy, charakteryzującego się precyzją w wykonywaniu obowiązków. Oczekujemy od kandydata przestrzegania rygorystycznych standardów bezpieczeństwa oraz dbania o zachowanie zasad higieny. Dla nas kluczowa jest regularna obecność w miejscu pracy, elastyczność w dostosowaniu się do zmieniających się godzin pracy oraz wykazywanie się poczuciem odpowiedzialności. Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, a doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będzie dodatkowym atutem. Jeśli spełniasz te kryteria, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko!

Zapewniamy:

Zapewniamy szybką możliwość zatrudnienia w Niemczech oraz kompleksowe szkolenie dla naszych pracowników. Proces rekrutacji jest łatwy i odbywa się online. Dodatkowo, mamy dla Ciebie polskojęzycznego koordynatora oraz oferujemy szczegółowe przygotowanie przed rozpoczęciem pracy. Wspieramy również naszych pracowników w procesie adaptacji do nowego środowiska. W ramach naszej oferty zapewniamy trzymiesięczną umowę próbną, z opcją na jej przedłużenie. Istnieje możliwość zakwaterowania w cenie 250 euro za osobę lub 350 euro za parę.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 89765495d0518b97