€ 1850/mc brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2018 03:37

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu na produkcji napojów gazowanych. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Pensja: miesięcznie 1850 euro brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • jest to praca produkcyjna w fabryce z Hamburga
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli procesu napełniania butelek napojem, nakładania zakrętek, obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • sumienność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • gotowość do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • rzetelne warunki podjęcia zatrudnienia
  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec
  • pracę po 8 godzin 5 dni w tygodniu – godziny stałe od 8 do 16
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 250 euro od osoby
  • pracę na 6 miesięcy

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

produkcja-napojów-gazowanych/05/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6995ade47725614a

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Hamburg”

  1. zbigniewpedziwiatr na kwiecień 24, 2018 @ 18:01

    Witam.
    W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, zgłaszam swoią kandydaturę na powyższe stanowisko.

    Nadmieniam że spełniam wszystkie Państwa wymagania w stsunku do kandydatów.

    Pozdrawiam Zbigniew Pędziwiatr