€ 1820/mc brutto

Dla par oferta pracy w Niemczech produkcja jogurtów bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 21, 2017 5:46 am

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla par przy produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych. Zatrudnienie w fabryce ze Stuttgartu do podjęcia od zaraz dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu (płatne).

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1820 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • prace porządkowe
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych – są proste maszyny jednak wymagające szkolenia
  • mycie oraz konserwacja maszyn
  • inne zadania zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • lojalność wobec pracodawcy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w grupie
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • uczciwość
  • zaangażowanie i chęć podnoszenia kwalifikacji

  • zakwaterowanie płatne 200 euro od osoby lub 300 od pary w samodzielnym pokoju)
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • pomoc rezydenta Polaka
  • solidne warunki zatrudnienia
  • ciekawe wyzwania
  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie – pracodawca nie oferuje zatrudnienia tymczasowego

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcjajogurtów/11/17
Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2605a1322518cc64