€ 1720 euro brutto/mc

Bez języka praca Niemcy na magazynie z obuwiem od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 8, 2017 03:45

Hurtownia obuwia sportowego z Frankfurtu nad Menem od zaraz da zatrudnienie dwóm Polakom na magazynie. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Wynagrodzenie: 1720 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień, pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki a także wydanie przesyłek kurierowi
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wprowadzanie przesyłek do systemu komputerowego
  • zadania wykonywane są z pomocą skanera działającego również w j. polskim, etykiety adresowe generowane są w sposób automatyczny, zadaniem pracownika jest jedynie ich przyklejenie na zapakowanej paczce

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • duża samodzielność oraz odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu na miejscu
  • konieczność przyjechania swoim własnym samochodem (pracownik musi samodzielnie pokonywać drogę pomiędzy magazynem a miejscem zamieszkania a nie jest w tym miejscu dostępny żaden rozsądny transport)

Oferujemy:

  • zamieszkanie odpłatne w cenie 250 euro miesięcznie, oddalone o 9 km od miejsca pracy
  • pracę do podjęcia od zaraz na podstawie niemieckiej umowy
  • odpowiedzialne stanowisko
  • gruntowne przeszkolenie oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyninternetowysportowy/05/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com
Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 389590fb1e359236