€ 14-16/h brutto

Od zaraz Niemcy praca w Düsseldorf przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych dla sprzątaczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: lipiec 10, 2020 04:14

Poszukujemy sprzątaczek z podstawową znajomością języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Düsseldorf z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • fizyczna praca wykonywana samodzielnie lub zespołowo przy sprzątaniu domów oraz mieszkań
  • zadania są typowe – sprzątanie wszelkich powierzchni zgodnie z wymaganiami, odkurzanie, mycie podłóg, usuwanie kamienia, ścielenie łóżek itp.

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie własny samochód oraz prawo jazdy kat.B
  • brak uzależnień
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialność, pracowitość

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane w ustalonym terminie
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • niemiecką umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z opcją przedłużenia okresu zatrudnienia

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6115f038949a7ab3