€ 2,300.00

Bez języka praca Niemcy dla par od zaraz na magazynie hurtowni słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 26, 2021 01:51

Od zaraz zatrudnienie dla par na magazynie hurtowni ze słodyczami w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kandydatów także bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione jest na miejscu w dobrych warunkach i okazyjnej cenie.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2300 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 10

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych związanych z utrzymywaniem sprawnego przepływu towarów przez hurtownię
  • obowiązkiem będzie kontrola dostaw, rozładunek towarów, kompletowanie zamówień, pakowanie i wysyłka, obsługiwanie urządzeń, rozliczanie zwrotów itp.

Wymagania:

  • zwinność, sprawność
  • mile widzie doświadczenie w pracy na stanowisku pomocnika magazyniera
  • odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, samodzielność
  • przykładanie się do zadań
  • wielozadaniowość
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • w pełni niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • przy przedłużaniu umowy podwyżka
  • zapewnione ubezpieczenie
  • prawo do płatnego urlopu
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 300 euro miesięcznie od pary!

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9136176ee4da932f