€ 14-16/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów w Düsseldorf z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 31, 2022 1:24 am

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz. Zatrudnienie w Düsseldorfie dla osób z podstawową znajomością języka na stanowisku sprzątaczki – sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w domach i mieszkaniach klientów prywatnych przy myciu, sprzątaniu oraz odkażaniu
  • przeważnie zlecane są prace regularne i systematyczne, jednak czasami mogą wpaść zlecenia lepiej płatne i jednorazowe – prasowanie, sprzątanie garaży, piwnic, strychów, garaży, mycie okien

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • sumienność, przykładanie się do zadań
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

  • płatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w pensjonacie pracowniczym za 200 euro od osoby
  • niemiecką umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • stałe zatrudnienie dla pracowników
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 476294f299d5566