€ 2250/mc brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz fabryka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 3, 2020 04:42

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce zabawek z tworzyw sztucznych na produkcji. Niemcy praca w Düsseldorfie także dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji zabawek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 2250 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • ręczne składanie elementów
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie produktu gotowego
  • niektóre osoby będą odpowiedzialne za obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, odlewanie części oraz ich przygotowywanie do składania itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • sumienność, dokładność
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, cena dla osoby to 250€/mc, od pary 500€/mc
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • dostęp do świadczeń socjalny
  • płatny urlop
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4045f9fef594b36c