€ 2750 +premie

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka przy produkcji zabawek w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 12, 2024 03:22

Fabryka z Düsseldorf od zaraz poszukuje osoby lub pary chętne do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy produkcji zabawek bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym dostępnym dla chętnych na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Start: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Umowa: na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia

Liczba miejsc: 4

Pensja: od 2650 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

Twój obszar obowiązków obejmuje składanie elementów zabawek oraz precyzyjne ocenianie jakości produktów, korzystając z różnorodnych narzędzi, takich jak klucze, śrubokręty i pilniki. Twoje zadania obejmują szczegółową kontrolę wymiarów, masy, wykończenia, a także identyfikację potencjalnych defektów. Po odpowiednim przeszkoleniu, będziesz miał również szansę obsługiwać różne maszyny na linii produkcyjnej, takie jak wtryskarki, urządzenia do pakowania oraz kontrola jakości.

Wymagania:

Jesteśmy zainteresowani znalezieniem idealnego kandydata, który jest gotów do natychmiastowego rozpoczęcia pracy i cechuje się precyzją w wykonywaniu powierzonych mu zadań. Wymagamy również, aby kandydat przestrzegał rygorystycznych norm bezpieczeństwa i dbał o utrzymanie wysokich standardów higieny. Dla nas kluczowe jest regularne pojawianie się w miejscu pracy, elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się godzin pracy oraz wykazywanie się poczuciem odpowiedzialności. Znajomość języka niemieckiego jest z pewnością mile widziana, a doświadczenie w pracy o podobnym charakterze stanowiłoby dodatkowy atut.

Oferujemy:

Zapewniając szybkie zatrudnienie w Niemczech, gwarantujemy kompleksowe szkolenie dla nowych członków naszego zespołu. Proces rekrutacji jest prosty i odbywa się online. Ponadto, dostarczamy polskojęzycznego koordynatora oraz zapewniamy szczegółowe przygotowanie przed rozpoczęciem pracy. Wspieramy również pracowników w procesie adaptacji do nowego środowiska.

W ramach naszej oferty gwarantujemy trzymiesięczną umowę próbną, z opcją przedłużenia. Istnieje również możliwość skorzystania z zakwaterowania, przy cenie 250 euro za osobę lub 350 euro za parę.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 70465efa43e60aa7