€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech kierowca kat.B bez języka rozwożenie towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 29, 2014 12:57 am

Oferta pracy w Niemczech dla kuriera bez znajomości języka niemieckiego przy rozwożeniu przesyłek do klientów i odbieraniu paczek. Zatrudnienie jako kierowca kat.B w Berlinie.

Stanowisko: Kurier-kierowca kat.B

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Obowiązki:

  • Pracownik będzie musiał rozdzielić sobie paczki na magazynie oraz załadować je na samochód służbowy.
  • Paczki powinny być załadowane odpowiednio aby nie przewracały się w transporcie.
  • Do zadań należeć będzie dostarczanie przesyłek do klientów oraz odbieranie paczek na przydzielonym terenie.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku jest konieczne
  • zdolność do nauki podstawowych zwrotów w języku niemieckim
  • punktualność
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność
  • doskonała orientacja w terenie
  • umiejętność korzystania z urządzeń naprowadzających GPS

Oferta:

  • zapewniamy służbowe auto
  • umowę na 3 miesiące, jeżeli pracownik będzie robił widoczne postępy wówczas oferujemy zatrudnienie na stałe
  • uczciwe wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie – osobny pokój z aneksem kuchennym i dostępem do łazienki
  • opieka Polaka na miejscu
  • pomoc przy relokacji

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: kk/08/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 68253ffba789051d

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech kierowca kat.B bez języka rozwożenie towaru Berlin”

  1. mam 45 lat wieloletnie doświadczenie jako kierowca aut osobowych, busów i ciężarowych i jestem zainteresowany tą ofertą mpracy mój tel. +48693647186