€ 2250/mc brutto

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji zabawek fabryka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 23, 2021 3:49 am
  • Wygasa: 6 dni, 1 godzina

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf od zaraz na produkcji przy montażu zabawek. Zakwaterowanie płatne zapewnione jest przez pracodawcę na miejscu.

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na każdym etapie produkcji
  • przygotowywanie odlewów – wyjmowanie z formy, opracowanie elementu, kontrola jakości
  • montaż manualny zabawek
  • pakowanie gotowego produktu
  • inne zadania zlecane zgodnie z zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • możliwość pracy pod presją
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy na produkcji elementów z tworzyw sztucznych
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolności manualne
  • pracowitość
  • energiczność
  • duża dokładność, skrupulatność

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • umowę niemiecką na okres próbny
  • dla najlepszych osób opcja przedłużenia zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • prawo do płatnego urlopu
  • świadczenia socjalne
  • wdrożenie w obowiązki
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie od osoby lub 400 euro od pary

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 687619bfdfaf2168