€ do uzgodnienia

Od zaraz bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech pakowanie sztućców

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 2, 2015 06:07

Dam pracę w Niemczech w zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu sztućców. Zatrudnienie w Dreźnie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego jako pakowacz produkcyjny.

Stanowisko: Pakowacz sztućców

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie całych zestawów sztućców znanej marki
  • układanie sztućców w pojemnikach, zabezpieczanie
  • wkładanie do opakowań instrukcji pielęgnowania oraz dodatków – np. ściereczek
  • kontrolowanie jakości
  • odrzucanie elementów niespełniających warunków jakościowych

Wymagania:

  • energiczność, szybkość sprawność
  • zdolności manualne
  • punktualność
  • estetyczne wykonywanie powierzonych prac
  • dbanie o dobre imię firmy
  • brak nałogów
  • sprawne tempo

Zapewniamy:

  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • umowa o pracę zgodna z warunkami niemieckimi
  • praca w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość otrzymywania premii wydajnościowych
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf2016@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – pakowaniesztuccow01/11/15

ID ogłoszenia: 1995636cfd8457d1

3 komentarze na “Od zaraz bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech pakowanie sztućców”

  1. krzysiek27Ola22 na listopad 6, 2015 @ 00:04

    Witam. Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.Gotowość podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny 794755374.
    Pozdrawiam

  2. Witam serdecznie jestesmy para I z checia zaczniemy prace od zaraz jestesmy solidni punktualni kulturalni pracowalismy na hotelach I na docdacie pozdrawiamy I czekamy na panstwa odpowiedz 887075160

  3. Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem. Szukamy pracy w Dreźnie ponieważ tutaj jesteśmy zakwaterowani. Mamy po 19 lat jesteśmy sumienni, pracowici, odpowiedzialni, solidni, punktualni. Jeśli będzie konieczne możliwy jest także meldunek. Prace możemy zacząć dosłownie od zaraz . prosimy o kontakt na nr 695430687