€ od 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy fizyczna od zaraz wykładanie towaru bez języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 5, 2015 00:20

Pilnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów na półki. Oferta z Hannoveru w sklepie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Hannover

Wynagrodzenie: stawka od 8,50 euro brutto za godzinę – zależnie od doświadczenia, znajomości języka oraz obejmowanych zmian

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Jest to praca fizyczna i polega na wykładaniu towarów na półki sklepowe.
  • Pracownik początkowo robi rozeznanie, sprawdza daty ważności a później zbiera towar na magazynie, który następnie przetransportowuje na sklep i wykłada w odpowiednim porządku.
  • Inne prace porządkowe na magazynie i hali sklepowej.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w obowiązki
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • dobra kondycja i brak problemów zdrowotnych

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pracy
  • umowa na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 08/022/15

ID ogłoszenia: 59055c1277e854ec