€ do ustalenia

Wakacyjna Praca Niemcy przy sprzątaniu w hotelu dla pokojówki bez języka Heringsdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heringsdorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 28, 2015 11:11 pm

Aktualna oferta pracy w Niemczech na stanowisku pokojówki. Zatrudnienie w hotelu z Heringsdorf przy sprzątaniu pokoi gościnnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Heringsdorf – znajdujący się na wyspie Uznam

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia, ale nie mniej niż 8,50 euro brutto za godzinę plus bezpłatne miejsce zamieszkania

Termin: praca od lipca do września włącznie

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na wyspie Uznam w miejscowości Heringsdorf przy sprzątaniu hotelu. Osoba zatrudniona powierzone będzie miała pokoje i części ogólnodostępne.
  • Pokoje sprząta się całościowo po wyjeździe gości oraz odświeża w trakcie ich pobytu.

Oczekiwania:

  • preferowane doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość, sprawność
  • obowiązkowo zaświadczenie o niekaralności
  • doskonałe zorganizowanie
  • punktualność
  • obowiązkowość
  • profesjonalizm
  • możliwość podjęcia pracy w podanym powyżej terminie

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie w dwuosobowym pokoju hotelowym z łazienką, telewizorem oraz internetem
  • dobre zarobki
  • pracę na wakacje od lipca do końca września 2015
  • praca dla kobiet!
  • wsparcie z formalnościami
  • wytłumaczenie obowiązków i zasad hotelowych
  • pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 018/007/15

ID ogłoszenia: 71755901b7ae36fa

8 komentarzy na “Wakacyjna Praca Niemcy przy sprzątaniu w hotelu dla pokojówki bez języka Heringsdorf”

  1. Witam
    Jestem bardzo zainteresowana pracą przy sprzątaniu jeśli są miejsca to proszę o kontakt 724091713 . Posiadam doświadczenie w sprzątaniu jestem osobą młodą bez nałogów. Mogę wyjechać w każdej chwili.

  2. Witam jestem zainteresowana pracą mogę zacząć od zaraz mój numer to 667736739

  3. witam,
    jestem zainteresowana pracą, możliwośc podjęcia jej od zaraz.
    kontakt: eneergy7@gmail.com ; 784822008

  4. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą, jeśli są jeszcze wolne miejsca proszę o kontakt 886410165.Mogę podjąć pracę od zaraz.

  5. Anna i Aldona na Lipiec 3, 2015 @ 8:33 am

    Witam
    Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane państwa ofertą.
    Jesteśmy młode, energiczne, uczciwe, odpowiedzialne i pracowite.
    Proszę o kontakt na : anka365@poczta.fm

  6. Marta i Agnieszka na Lipiec 7, 2015 @ 1:51 pm

    Ja i moja koleżanka jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt na: martha150994@gmail.com

  7. Agata Zborowska na Lipiec 9, 2015 @ 12:38 pm

    Jestem zainteresowana, posiadam solidne doświadczenie i motywację do podjęcia pracy od zaraz do końca września, proszę o kontakt.
    Pozdrawiam