€ 12,50 euro brutto/h

Hamburg oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mieszkań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 2, 2015 05:58

Pilnie poszukujemy pracowników do sprzątania domów i mieszkań w Hamburgu. Praca w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za sprzątanie domów i mieszkań prywatnych
  • dbanie o porządek
  • praca fizyczna związana z myciem pomieszczeń takich jak łazienka czy kuchnia, mopowanie podłóg, uzupełnianie środków higienicznych, odkurzanie podłóg, ścielenie łóżek, wynoszenie odpadów
  • inne zadania zlecone przez klientów

Oczekiwania:

  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • poczucie estetyki
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • duża motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • brak nałogów
  • dokładność, zaangażowanie, skrupulatność
  • wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy:

  • niezbędne środki czystości, materiały, szczotki, mopy, odkurzacze, itp
  • uniform służbowy
  • ciągłość zleceń
  • dużą liczbę godzin
  • uczciwe zatrudnienie na niemieckiej umowie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf2016@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – szprzataniedomowimieszkan01/11/15

ID ogłoszenia: 9825636d441bfdea

1 odpowiedź na “Hamburg oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mieszkań”

  1. Witam jestem zaineresowana ofertą posiadam doświadczenie w niemieckiej firmie sprzatająccej przez pół roku .