€ 8,50 euro brutto/h

Produkcja przypraw dam pracę w Niemczech dla par od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 18, 2015 11:27 pm

Producent przypraw zatrudni z podstawową znajomością języka na produkcję przy odmierzaniu składników i pakowaniu. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla par w Monachium.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przypraw

Termin: praca od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Monachium

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto godzina

Praca dla par, poszukujemy 8 osób (4 pary).

Obowiązki:

  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego przypraw wytwarzanych w fabryce.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za odpowiednie przyrządzanie mieszanek – porcjowanie składników, mieszanie a także pakowanie gotowych wyrobów.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości produkcji oraz obsługiwanie maszyn.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego niezbędna przynajmniej w stopniu podstawowym u jednej osoby na parę
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • obowiązkowość
  • dokładność

Oferujemy:

  • pracę dla par
  • przyjazne środowisko pracy
  • zorganizowane miejsce zamieszkania, oddzielny pokój dla pary z dostępem do aneksu kuchennego oraz łazienki
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • na miejscu wsparcie Polaka pracującego w dziale kadr
  • transport wewnętrzny
  • pomoc w kwestiach formalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 003/003/15

ID ogłoszenia: 52954e3402764181

1 odpowiedź na “Produkcja przypraw dam pracę w Niemczech dla par od zaraz Monachium”

  1. Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani 667 145 982