€ 13 euro brutto

Niemcy praca sprzątanie domów, mieszkań po remontach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Marzec 17, 2015 10:24 pm

Oferujemy pracę we Frankfurcie nad Menem przy sprzątaniu mieszkań i domów po remontach. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Zarobki: 13 euro brutto

Charakterystyka pracy:

  • Praca skierowana zarówno dla kobiet i mężczyzn. Obowiązkiem będzie bardzo dokładne sprzątanie po remontach w domach i mieszkaniach klientów.
  • Zadania polegać będą na myciu szafek, odkurzaniu, usuwanie plam po farbie, fudze.
  • Pracownik będzie miał za zadanie myć okna, dezynfekować łazienki, sprzątać pokoje i kuchnie.
  • Czasem obowiązkiem będzie złożenie mebli.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu po remontach
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • bardzo duża zręczność, dokładność i koniecznie przykładanie się do dobrego efektu
  • umiejętność samodzielnego wyboru odpowiednich preparatów do czyszczenia
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu podstawowym
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • pomoc w znalezieniu pokoju we Frankfurcie nad Menem w rozsądnej cenie
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego w niektórych przypadkach jeżeli osoba nie posiada własnego
  • zapewniamy detergenty, rękawiczki i maseczki
  • możliwe nadgodziny i dodatkowe zlecenia w weekendy
  • praca głównie od poniedziałku do piątku w nienormowanych godzinach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 005/004/15

ID ogłoszenia: 19155088d26250b9

3 komentarze na “Niemcy praca sprzątanie domów, mieszkań po remontach Frankfurt nad Menem”

  1. witam jestem zainteresowana pracą proszę o jakikolwiek kontakt

  2. Witam.jestem zainteresowana oferta.mam 48 lat,doswiadzenie w sprzataniu.przebywam aktualnie w niemczech.szukam pracy.tel 15215756704