€ 8,70 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Stuttgart pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Sierpień 10, 2015 3:17 am

Atrakcyjne ogłoszenie manualnej pracy w Niemczech przy pakowaniu i przepakowaniu perfum. Oferta ze Stuttgartu od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto/h

Lokalizacja: Stuttgart

Charakterystyka pracy i zadania:

  • Praca manualna przy pakowaniu oraz przepakowywaniu perfum w nowe opakowania.
  • Osoba zatrudniona będzie zmieniała etykiety oraz naklejała nowe kody.
  • Obowiązkiem będzie również paletowanie i wstępne magazynowanie.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność, sprawność manualna
  • mile widziane panie
  • bezwzględna uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności z KRK
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • duża motywacja
  • szybkie tempo pracy

Oferta:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • oferta do podjęcia od zaraz
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością brania nadgodzin
  • pomoc opiekuna polskiego pochodzenia
  • na miejscu wsparcie z dopełnieniem formalności

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 09/001/15

ID ogłoszenia: 56555c81104a10ab

4 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Stuttgart pakowanie perfum”

  1. dzien dobry moja zona jest zainteresowana praca na pakowaniu perfum,prosze o tel kontaktowy lub podaje moj nr 017699550020,w celu doinformowania sie odnosnie szczegolow pracy w ww. ofercie

  2. Podany adres emailowy prawdopodobnie jest nieprawidłowy, dlatego nie dochodzą emaile. Jestem na miejscu w Stuttgarcie – pracę mogłabym zacząć od zaraz. Proszę o kontakt: bangela14@gmail.com

  3. witam ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani praca za granicą od zaraz w państwa firmie przy pakowaniu perfum proszę o kontakt 517 547 276

  4. Witam. Jestesmy zainteresowani wraz z partnerem podjeciem pracy,prosze o kontakt tel48/668 588 283, e-mail edyta.kapusta@poczta.onet.pl,Prosze o informacje