€ 9.30 euro brutto/h

Aktualna praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 2, 2015 01:19

Zatrudnienie w Stuttgarcie dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Zarobki: 9.30 euro brutto za godzinę pracy

Obowiązki:

Pracownik którego poszukujemy będzie się zajmować sprzątaniem domów i mieszkań naszych klientów. Głównie są to zlecenia stałe, jednak zdarzają się też jednorazowe. Prace ustalane są przed ich rozpoczęciem i przeważnie polegają na kompleksowym sprzątaniu pokoi, łazienek i kuchni. Klienci sami zapewniają środki czystości oraz niezbędne materiały. Osoba zatrudniona samodzielnie dojeżdża na miejsca pracy i zmienia lokalizacje.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • precyzja, dokładność, ostrożność
  • przykładanie się do zadań
  • konieczne jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę
  • do użytku samochód służbowy z talonami na benzynę
  • liczne zlecenia
  • przynajmniej 40 godzin pracy tygodniowo
  • atrakcyjne warunki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 002/008/15

ID ogłoszenia: 993559487cab3758