€ 8,50 euro brutto/h

Oferta od zaraz praca w Niemczech komisjoner na magazynie bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 18, 2015 11:33 pm

Hurtownia odzieży znanej marki poszukuje pracownika do komisjonowania i pakowania zamówień na magazynie z Bremen. Niemcy praca bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Komisjoner – pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Bremen

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Praca w hurtowni z odzieżą i obuwiem znanej marki.
  • Osoba zatrudniona będzie zbierać zamówienia, komisjonować, zdejmować z regałów.
  • Niezbędne będzie montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych
  • Pracownik będzie miał za zadanie przygotowywać zebrany towar do wysyłki.

Oczekiwania:

  • zwinność, sprawność
  • mile widziane doświadczenie poparte referencjami
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • pracodawca koniecznie wymaga znajomości niemieckich liczebników – warunek obowiązkowy
  • zdolność do szybkiego uczenia się nowych rzeczy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • miesiąc próbny i jeżeli pracownik wypadnie dobrze to oferujemy zatrudnienie na stałe
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podwyższania swoich kwalifikacji
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • płatne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 002/003/15

Uwaga od administracji: zdjęcie dodane w ogłoszeniu stanowi jedynie ilustrację oferty i nie przedstawia rzeczywistego stanowiska pracy.

ID ogłoszenia: 43454e325955e71f