€ 9,50 euro brutto/h

Bez języka praca Niemcy operator wózka widłowego na magazynie od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Sierpień 30, 2015 11:53 pm

Hurtownia napojów z Duisburga zatrudni od zaraz pracownika w charakterze operatora wózka widłowego. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto/h

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie w hurtowni napojów.
  • Obowiązkiem pracownika jest rozładunek oraz załadunek towarów za pomocą wózka widłowego.
  • Praca polegać będzie na transportowaniu towarów.

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień na obsługę wózków widłowych
  • obowiązkowo doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka odpowiedzialność
  • pracowitość
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • niezawodność, lojalność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • odzież roboczą oraz wszelkie środki ochrony osobistej
  • pomoc na miejscu z zaaklimatyzowaniu się oraz dodatkowo wsparcie w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • niemiecka umowa oraz bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie pensji
  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • częściowo dofinansowany kurs języka niemieckiego na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 09/031/15

ID ogłoszenia: 70855e3492949810

1 odpowiedź na “Bez języka praca Niemcy operator wózka widłowego na magazynie od zaraz Duisburg”

  1. Jaroslaw Kosiński na Wrzesień 3, 2015 @ 6:47 pm

    Dzień Dobry jestem zainteresowany państwa ofertą pracy na stanowisku operator wózka widłowego . Pracowałem w hurtowni spożywczej na stanowisku operatora wózka widłowego 10 lat . Mam uprawnienia , jestem osobą pracowitą , uczciwą , nie pale, nie pije , posiadam prawo jazdy . Mogę podjąć pracę od zaraz .

    Jarosław Kosiński