€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na magazynie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 12, 2015 1:47 am

Hurtownia spożywcza ze Stuttgartu zatrudni pracowników do zbierania zamówień na magazynie. Niemcy praca dla Polaków od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: na początek stawka wynosi 8,50 euro brutto za godzinę

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Proste prace magazynowe związane z przygotowaniem zamówień.
  • Osoba zatrudniona będzie kompletowała towar zgodnie z zamówieniem.
  • W zależności od wielkości towar należy spakować w pojedyncze pakiety, pudełka lub na paletach.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia magazynowego
  • zmotywowanie
  • duże chęci do podjęcia tej pracy
  • chęć zatrudnienie na dłużej
  • obowiązkowość, niezawodność, dokładność oraz punktualność
  • umiejętność sprawnego zorganizowania swojego czasu pracy
  • efektywność
  • dbanie o ład i porządek
  • zdolność do pracy pod presją czasu

Oferta:

  • szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie od lipca 2015
  • umowę o pracę na czas nieokreślony – poprzedzoną umową na czas próbny
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 190 euro miesięcznie
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • opieka polskojęzycznego współpracownika

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 010/007/15

ID ogłoszenia: 62557a1cbc19064

5 komentarzy na “Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na magazynie Stuttgart”

  1. piotr krakowski na Czerwiec 15, 2015 @ 10:15 am

    Podejme proponowana prace od zara,prosze o kontakt 792 853 086

    Pozdrawiam
    Piotr

  2. Witam. podjeme proponowaną prace od 29 czerwca 2015
    kontakt 790 627 399
    możliwosć zatrudnienia 2 osób ( studenci )

  3. Aleksandrabartoszek na Czerwiec 16, 2015 @ 1:40 pm

    numer referencyjny – 010/007/15

    Dzień dobry. Podejmę proponowaną pracę od lipca 2015
    kontakt : 731425026

  4. 0 10/007/15
    witam mam na imie krzysiek mam 36 lat pracowalem na monitorze 2 lata w netto moja srednia to 350 do 400 coli na godzine na obscie i chcialbym znow podjac taka prace . posiadam samochod moge dojechac pozdrawiam tel. 664 014 524