€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez języka dla par przy pakowaniu owoców 2015 Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 9, 2014 00:10

Sortownia z Kolonii zatrudni pary bez znajomości języka przy pakowaniu owoców egzotycznych na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech od stycznia 2015.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: do uzgodnienia

Ogłoszenie skierowane jest do par

Obowiązki:

  • Pracownicy zatrudnieni na tych stanowiskach będą mieli przydzielone pakowanie owoców egzotycznych w opakowania ochronne, a następnie wkładanie ich do skrzynek.
  • Konieczne jest kontrolowanie jakości i odrzucanie owoców nienadających się do sprzedaży.

Oczekiwania:

  • preferujemy pary
  • dyspozycyjność od stycznia 2015
  • pracowitość
  • szybkie tempo pracy
  • zdolności manualne
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferta:

  • praca skierowania jest dla par
  • wspólne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu – mieszkanie jest 2 pokojowe i dzieli się je z inną parą pracującą w naszym zakładzie
  • niemieckie warunki pracy
  • zapewnione są składki i ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@ok.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 07O/001/15

ID ogłoszenia: 3335486242375fc6

13 komentarzy na “Niemcy praca bez języka dla par przy pakowaniu owoców 2015 Kolonia”

  1. Witam.Razem z moja dziewczyna jestesmy zainteresowani bardzo ta praca.mieszkamy w duisburg, lecz dojezdzanie dla nas to nie problem.Mamy 22 i 26 lat.Jestesmy energiczni, sumienni i pracowici.prosimy o kontakt. Pozdrawiamy

  2. KAMIL i DAMIAN na grudzień 12, 2014 @ 16:02

    Witam,

    W nawiązaniu do Państwa ogłoszeń umieszczanych na stronach internetowych, pragnę wraz z moim partnerem aplikować na stanowisko pracownika fizycznego, np pakowacz, sortowanie itp. Być może znajdzie się także inne stanowisko dla pary, która nie zna języka niemieckiego i nie posiada wyrobionej książeczki sanepidowskiej, ale chce rozpocząć pracę od 05.stycznia 2015 r., lub wcześniej a przy tym wykazuje się ogromnym zaangażowaniem, energicznością, optymizmem i ochotą do powierzonej jej pracy.
    Jesteśmy parą mężczyzn homoseksualnych.

    Serdecznie pozdrawiamy,

    Kamil i Damian

  3. KAMIL i DAMIAN na grudzień 12, 2014 @ 16:41

    Witam,

    W nawiązaniu do Państwa ogłoszeń umieszczanych na stronach internetowych, pragnę wraz z moim partnerem aplikować na stanowisko pracownika fizycznego, np pakowacz, sortowanie itp. Być może znajdzie się także inne stanowisko dla pary, która nie zna języka niemieckiego i nie posiada wyrobionej książeczki sanepidowskiej, ale chce rozpocząć pracę od 05.stycznia 2015 r., lub wcześniej, a przy tym wykazuje się ogromnym zaangażowaniem, energicznością, optymizmem i ochotą do powierzonej jej pracy.
    Mój e-mail: kamil1.madagasikara@wp.pl, tel.+48 669288089. Proszę o kontakt.

  4. Witam,
    W związku z propozycja pracy wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani.
    Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  5. Krzysztof i Anna na grudzień 15, 2014 @ 08:29

    Witamy, jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. W razie jakikolwiek pytań proszę o kontakt mailowy. c.krzysztof@gmail.com

  6. natalia i artur na grudzień 15, 2014 @ 14:50

    Dzien dobry ja i moj maz jestemy zainteresowani wasza oferta jestesmy z polski woj.opolskien

  7. Witam. Jesteśmy zainteresowani pracą. proszę o kontakt

  8. Witam
    Razem z moim partnerem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy
    Pozdrawiamy
    M. Krzymińska i M. Maciejewski

  9. Jestem zinteresowany

  10. witam w raz zpartnerem jestesmy zainteresowani oferta prac prosimy o jakie kolwiek informacjie pozdrawiamy

  11. Witam wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem. Jestesmy spokojnymi bez nałogów ludzmi lubimy nowe wyzwania i nie boimy się podjecia pracy za granicą. Kontakt pod nr tel 510708300 Pozdrawiamy.

  12. Witam,
    Jestem osobą poszukującą pracy za granicą była by to moja pierwsza
    praca poza granicami,
    Chciał bym dodać że jestem rzetelny suniemy oraz zdyscyplinowany a
    także odpowiedzialny,
    Żadna praca nie sprawia Problemów łatwo nawiązuje dobre relacje z
    klientami jak także współpracownikami,
    Potrafię na bieżąco rozwiązywać problemy jak owszem współpracować z
    innymi w rozwiązywaniu,
    Z góry dziękuje za rozpaczanie mojej sprawy,
    Pozdrawiam,
    Wojciech Głowala