€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka rozładunek i załadunek praca w Niemczech Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Opublikowany: luty 5, 2015 01:30

Magazyn przeładunkowy z Dortmundu zatrudni pracowników fizycznych do rozładunku i załadunku towarów. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy zadań fizycznych na magazynie przeładunkowym.
  • Pracownik będzie przy dzielony do rozładunku i załadunku towarów.
  • Zadania muszą być wykonane z odpowiednią starannością tak by nie uszkodzić towaru.

Oczekiwania:

  • Możliwość pracy na zmianę nocną
  • niezawodność
  • znajomość języka nie jest wymagana jednak będzie atutem
  • kandydaci musza się wykazywać bardzo dobrą sprawnością i siłą fizyczną
  • mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym samochodem

Oferta:

  • praca fizyczna na zmianie nocnej
  • pół godzinna przerwa
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • opieka polskojęzycznego brygadzisty
  • zapewniamy odpowiednie przygotowanie do podjęcia tej pracy
  • szkolenia pracownicze
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 039/002/15

ID ogłoszenia: 75154cf9e1f56898

7 komentarzy na “Bez znajomości języka rozładunek i załadunek praca w Niemczech Dortmund”

  1. Jestem zainteresowany Państwa ofertá pracy fizycznej.W sile wieku 40 lat,wysportowany,bez nałogów,gotowy do przyjazdu w 24 godziny własnym autem ,posiadam ogromne doświadczenie w pracach fizycznych.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  2. Jestem zainteresowany oferta pracy posiadam auto mogę dojechać oraz na wózki widłowe tel.739493696.

  3. Witam jest nas czterech gotowych do pracy fizycznej mieszkamy w dortmundzie prosze o kontakt koltun123@wp.pl

  4. waldemar na luty 9, 2015 @ 15:43

    Jestem bardzo zaiteresowany tą ofertą ,mam duze i dlugie doswiadczenie w pracy przy meblach .posiadam auto więc mogę przyjechac .byłaby niespodzianka dla rodzinki z uuny tel.0048/601817015

  5. numer referencyjny – 039/002/15

    Curriculum vitae
    Dane osobowe:

    Imię i nazwisko: Daniel Wojciechowski
    Data urodzenia: 01.12.1971
    Adres: 60-335 Poznań ul. Grochowska 120b/9

    Stan cywilny: żonaty

    Kontakt:
    Adres e-mail : siwekas38@onet.pl
    Numer telefonu : +48 886554874

    Wykształcenie zawodowe:
    1986-1990 Zespół Szkół Zawodowych Poznań ul. Raszyńska

    Doświadczenie zawodowe:
    1986-1990 -Tapicer samochodowy “Tapicerstwo Samochodowe” Adam Kalinowski
    1993-2014- “Opmot Serwis” Piotr Stelmaszewski

    Kwalifikacje i umiejętności:
    Prawo jazdy kat. B
    Obsługa klimatyzacji samochodowej
    Wulkanizacja Opon PERFEKT

    Cechy osobiste:
    Odpowiedzialny
    Punktualny
    Sumienny
    Komunikatywny
    Lubię pracę w zespole

    Hobby:
    Wędkarstwo, gry komputerowe, filmy, majsterkowanie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z
    Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

  6. jestem zainteresowany nr tel.721 305 879

  7. Jestem zainteresowany pracą. Mieszkam w okolicy Dortmundu. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy. Prawo jazdy i własne auto. Bez nałogów. Język niemiecki komunikatywny, hiszpański bardzo dobry. Tel.004915209877871 nr.ref 039/002/15