€ 10 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka Stuttgart na produkcji lasagne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 7, 2016 3:02 am

Aktualna praca w Niemczech dla chętnych na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce ze Stuttgartu dla osób bez znajomości języka przy przygotowaniu sosu i pakowaniu gotowych wyrobów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • prace produkcyjne przy przygotowaniu odpowiedniego sosu
  • pakowanie gotowych makaronów w plastikowe opakowania zgodnie z wagą
  • odpowiednie etykietowanie

Oczekiwania:

  • wielozadaniowość
  • umiejętność sprawnego wdrożenia się w obowiązki
  • chęć podjęcia zatrudnienia na stałe w Niemczech
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub wykształcenie gastronomiczne

  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, koszt do pokrycia to 250 euro miesięcznie
  • odzież robocza, niezbędne jednorazowe fartuszki, rękawiczki i czepki
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • możliwość pobierania Kindergeld

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf2016@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – produkcjadangotowych03/16

ID ogłoszenia: 12556dcb70e45798