€ do ustalenia

Branderburg oferta pracy w Niemczech dla pokojówki sprzątanie w hotelu bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Branderburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 23, 2015 00:09

Hotel z Branderburga szuka chętnych osób do podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku pokojówki. Oferta przy sprzątaniu z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Pokojówka w hotelu

Lokalizacja: Branderburg, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie pokoi gościnnych. Na każdy pokój przypada określona liczba czasu.
  • Do zadań należeć będzie wymiana ręczników oraz pościeli, uzupełnianie papieru toaletowego, mydła, szamponu oraz gratisów i minibarku. Pracownik będzie miał za zadanie również odkażać łazienkę, odkurzać podłogi, ścielić łóżka i wycierać kurze.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami hotelowymi
  • dbanie o dobre imię hotelu
  • miła aparycja, schludność, kultura osobista
  • konieczne jest zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • dokładność, staranność, szybkość

Oferta:

  • zapewniony pokój w hotelu z własną łazienką
  • wyżywienie bezpłatne w kuchni hotelowej
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu
  • wsparcie we wszelkich kwestiach urzędowych
  • możliwość pobierania podstawowych świadczeń socjalnych
  • umowa o pracę początkowo czasowa a jak pracownik się sprawdzi to stała

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 005/005/15

ID ogłoszenia: 68755353c31278e7

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Branderburg oferta pracy w Niemczech dla pokojówki sprzątanie w hotelu bez języka”

  1. WItam, jestem zainteresowana pracą. Znam dobrze niemiecki, jestem po kursie. Pracę mogę zacząć choćby od przyszłego tygodnia. Pozdrawiam, Agnieszka

  2. WItam, jestem zainteresowana pracą. Znam niemiecki, Pracę mogę zacząć choćby od przyszłego tygodnia. Pozdrawiam 691037446

  3. 005/005/15 Jestem zainteresowana Państwa ofertą Pracę mogę zacząć od zaraz Kłaniam śię