€ od 1400 brutto

Niemcy praca dla Polaków przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 27, 2015 21:46

Fabryka z Essen pilnie poszukuje pracowników do pakowania ciastek i obsługi maszyn produkcyjnych. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1400 euro brutto

Obowiązki:

  • Ręczne pakowanie ciasteczek po 12 sztuk i wkładanie do maszyny pakującej.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości ciasteczek i zdejmowanie tych, które są wybrakowane lub połamane.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wysoka higiena osobista
  • samodzielność
  • brak problemów z samodzielnym zorganizowaniem zakwaterowania
  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie od zaraz
  • szkolenie wprowadzające w języku polskim
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i w dopełnieniu formalności
  • wysokie zarobki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 24/10/15

ID ogłoszenia: 2235605be5d97706

7 komentarzy na “Niemcy praca dla Polaków przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Essen”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem osobą pracowitą sumienną zdyscyplinowaną dobrze zorganizowaną. Pracowałam na linii produkcji. Mój numer tel.015755456402

  2. Wraz z dziewczyną jesteśmy zaiteresowani ofertą pracy, możemy wyjechać od zaraz, posiadamy własny samochód. Jesteśmy chętni i gotowi do pracy, prosimy o kontekt
    Num tel:690309674

  3. Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Jestem osoba pracowita dobrze zorganizowna i zdyscyplinowana.Posiadam prawojazdy oraz wlasny samochod. Pracowalam na lini produkcyjnej juz tu w niemczech i mieszkam w Gelsenkirchen. Moj numer tel. 015171594851

  4. Witam mieszkam w essen, rok czasu pracowalam na produkcji miesa, rowniez na tasmie. Jestem zainteresowana, prosze sie odezwac na emaila agata_ruszczyk@o2.pl pozdrawiam.

  5. witam mieszkam w essen pracowalam 8 msc na produkcji plynow do papierosow elektronicznych stalam na kontroli i robilam dokladny przeglad buteleczek prosze o kontakt na email ,.m-fekser1109@wp.pl.Pozdrawiam serdecznie

  6. Jeste zainteresowane tą pracą mieszkamy w Polsce ja i koleżanka pracujemy wniemczechopiece alle byśmy chciały zmienić pracę mój tel 799309664

  7. jestem zainteresowany tą ofertom mieszkam w polsce i potrzebuje zarobić na rodzine