€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie warzyw od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 26, 2015 15:06

Poszukujemy pracowników do przetwórni z Cottbus przy sortowaniu i pakowaniu warzyw. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz – sortowacz warzyw

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prace manualne polegające na ręcznym sortowaniu i pakowaniu warzyw do skrzynek
  • segregacja odbywać się będzie pod kątem jakości

Oczekujemy:

  • uczciwość, pracowitość
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność
  • energiczność

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na niemieckiej umowie o pracę
  • zorganizowane miejsce do zamieszkania, wysokość opłat (310 euo miesięcznie) będzie odciągana z wypłaty
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych
  • możliwość stałego kontaktu z konsultantem polskojęzycznym
  • szkolenie wprowadzające w języku polskim
  • pomoc w relokacji i przy dopełnieniu wszelkich formalności tak aby podjąć legalną pracę w Niemczech

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – pakowanie02/11/15

ID ogłoszenia: 844562e0bb0c82d9

10 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie warzyw od zaraz Cottbus”

  1. wioletta kadzik na październik 26, 2015 @ 18:09

    Numer referencyjny-pakowanie 02/11/15

    Witam, jestem zainteresowana państwa ofertą pracy wraz z mężem. Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz .Mieszkamy 50 kilometrów od Cottbus. Pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowana wraz ze mną mój mąż oraz syn rozmawiać komunikaty w nie w jęz. Niemieckim posiadał auto mój nr. tel.515736464

  3. Jolanta Goździkowska na listopad 2, 2015 @ 11:19

    Witam, jestem bardzo zainteresowana propozycją od zaraz. Mam 47 lat jestem osobą dyspozycyjną, nie chorującą, generalnie sprawną. Bardzo proszę o kontakt pod nr tel 503585648 bądź drogą e- mail pozdrawiam.

  4. justyna2601 na listopad 4, 2015 @ 12:56

    Witam wraz z siostrą jesteśmy zainteresowane ofertą pracy gotowe do wyjazdu od zaraz prosze o kontakt 722192005

  5. witam jestem zainteresowana oferta pracy.Pracowalam wczesniej juz w niemczech.Jestem gotowa do podjecia pracy od zaraz.Posiadam wlasne auto.Prosze o odpowiedz na numer tel 669 355 387.

  6. Witam 3 chlopakow w wieku od 23 do 30 lat jestesmy zainteresowani praca .tel.725695210

  7. Jesteśmy wraz z mamą zainteresowane Państwa ofertą.Mieszkamy niedaleko granicy,tak więc dojazd nie jest problemem.Mamy doświadczenie na produkcji.
    Mój nr.tel 698-794-422

  8. Witam 2 mlodych pełnych energi chłopaków szuka pracy do cottbus mamy 70 kilometrów pozdrawiamy

  9. witam jestem zainteresowana oferto pracy prosze o telefon 695923006

  10. witam jestem zainteresowana oferto muj telefon 695923006