€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz dla par oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja-montaż rowerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 12, 2015 9:35 pm

Fabryka rowerów z Wolfsburga zatrudni osoby przy montażu na produkcji. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par od zaraz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za składanie i skręcanie części do rowerów na linii produkcyjnej.
  • Często jest to jedynie zamontowanie np.: pedałów, błotników lub wkręcenie kilku śrubek.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • duża zręczność i zwinność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej przez 8 godzin dziennie

Oferujemy:

  • pracę dla par do podjęcia od zaraz
  • zorganizowane zamieszkanie płatne w mieszkaniu robotniczym znajdującym się 5 km od hali produkcyjnej
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w kwestiach formalnych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • prawo do urlopu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 014/006/15

ID ogłoszenia: 85255522c84d0357

9 komentarzy na “Od zaraz dla par oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja-montaż rowerów”

  1. Witam, wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą. Jesteśmy pracowici, bez nałogów oraz gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo proszę o kontakt; 500 526 545 . Pozdrawiam

  2. witam chciał bym się zapytać o oferte Pracy, mógł bym zacząc od 1.06.2015r. jestem ogólnie zainteresowany,prosze o kontakt,najlepiej telefoniczny: 504-348-753 dziękuje

  3. jestem zainteresowana pracą od zaraz. jestem pracowita i szybko się przystosowuje do otoczenia. czekam na odpowiedź tel: 665254123. jestem dyspozycyjna po 40-tce

  4. Witam,
    Jesteśmy parą z Krakowa, oboje mamy po 21 lat i motywacje do pracy od zaraz,
    Cv zostało wysłane na e-mail.
    Pozdrawiamy.

  5. jesteśmy zainteresowani oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już wiele razy za granica mamy doświadczenie tagze w tej branzy prosimy o kontakt 609233929

  6. gregoras1974 na Maj 18, 2015 @ 4:52 pm

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 519890713

  7. Witam
    jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem zdyscyplinowany, uczciwy i dyspozycyjny od zaraz. Telefon kontaktowy 48 606 183 212

  8. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofetą.Jestem zdyscyplinowany, dokładny uczciwy i dyspozycyjny do pracy od zaraz.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam telefon kontaktowy 48 606 183 212

  9. Witam zainteresowala mnie panstwa oferta aktualnie pracuje w niemcech jako spawac w firmie josef jasper gmbh w niemcech ale chce zmienic prace ja i moja dziewczyna razem posukujemy zeby razem pracowac jezeli byla by taka mozliwos to chetnie podial bym prace ja i moja dziewczyna podam muj numer kotaktowy 660149607 lub 507771352 z gury dzienkuje z powazaniem